جدید ترین خبر های مدرسه
25/12/1397
نوروز و پیشتازان


یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

 

لحظات از آن توست؛ آبی، سبز، سرخ، سیاه، سفید
رنگهایی را که بایسته است بر آنها بزن
روزهایت رنگارنگ
نوروزت مبارک . . .

بیشتر بخوانید . . .
1/11/1397
پیش به سوی اردو


اردو  با هدف رسیدن به هماهنگی، اتحاد، نظم و همدلی در جمع دانش آموزان برگزار می شود. دانش آموزان با رده سنی هماهنگ، می آموزند چگونه از یکدیگر در انجام مسئولیت ها پیشی بگیرند و خود را آماده پذیرش قوانین و مقررات گروهی نمایند. با رعایت نوبت و احترام به قوانین جمعی، سعی به حمایت از کوچکترها و احترام به بزرگترها دارند. والدین گرامی با همراهی دانش آموز جهت شرکت در اردوها، جایگاه دانش آموز را در جمع دوستانش ، تعیین کرده، ایشان را آماده پذیرش قرار گرفتن در گروه می نمایند. دوشنبه اول بهمن ماه، دانش آموزان دوره اول به تئاتر موزیکال پشمک در رویای گارفیلد در تئاتر رضوان اعزام شدند. دانش آموزان دوره دوم نیز جهت دیدن فیلم سارا و سندباد اعزام شدند.

بیشتر بخوانید . . .
29/9/1397
چهارشنبه با طعم یلدا


یلدا بهانه ایست تا با نفس های سرد زمستانیش، آدمها را برای گرم شدن به هم نزدیک کند، چه دلچسب است نوشیدن یک استکان چای داغ، در شبی سرد وقتی عزیزترین های زندگیت کنارت نشسته اند و شیرینی محبت را همچون انار در پوسته وجودیشان دانه می کنی.

یلدا یعنی آدمها برای سلامت نفس و جان، برای زنده ماندن، عشق می خواهند .

چهارشنبه 28 آذر با دختران مشتاقمان، ماه پاییز را بدرقه کردیم وبا شعار" چهارشنبه با طعم یلدا " به پیشواز دختر کمند گیسو بالا بلند " یلدا " رفتیم. هدف از این برگزاریها، آشنا کردن عزیزانمان با سنت دیرینه ایران و ایرانیست. اینکه نیاکان ما گیسوان سیاه یلدا را با نورانی کردن خانه هایشان آراسته و این شب زیبا را با دور هم بودن گرامی می دارند.

در مراسم چهارشنبه با طعم یلدا پایه پیش دبستان به صورت نمادین میوه های مخصوص شب یلدا را معرفی کردند.

همنوازی و همخوانی آهنگ شب یلدا، نمایش ننه سرما، تئاتر کمدی عناوین برنامه های دانش آموزی ویژه این برگزاری بودند. بخش پایانی مراسم پذیرایی از دانش آموزان بود.

بیشتر بخوانید . . .
15/9/1397
مهر حسینی


مهر حسینی
بیشتر بخوانید . . .
16/7/1397
روز کودک و مدرسه


روز کودک و مدرسه
بیشتر بخوانید . . .
30/3/1397
مراسم آغازین مدرسه تابستانه


"از دریچه های روشن صبح عبور می کنیم،چشم ها را باز و سلام میکنیم به آغازی دوباره"

امروز سه شنبه 29 خرداد،با اعتقاد به اینکه شاد بودن راه رسیدن به توفیقات را آسان تر می کند،مراسم آغازین آموزش های تابستانه را با نمادی جدید تر در شهر بازی سرزمین عجایب تدارک دیدیم،دانش آموزان که بعد از چند هفته دوری از یکدیگر،مشتاقانه ثانیه ها را برای دیدار سپری می کردند.

جلوی درب ورودی مجتمع تیراژه،به روبوسی و ابراز احساسات پرداختند،نوگلان پر تلاشمان از اینکه یک سال تحصیلی قبل را با کارنامه ای مطلوب به انتها رسانده اند،با شادی مضاعف چند ساعتی را مشترکاّ در کنار دوستان سپری نموده،خاطره ای شیرین نیزاز تفریحات " مادر و دختری " در ذهنشان ثبت کردند.

بیشتر بخوانید . . .
بسن تصویر
ارتباط باما
ميدان هروي - بلوار گلزار - بعد از پل همت -ابتدای خیابان امیر نیا - پلاک 61
منوی سریع
کلیه حقوق مـادی و مـعنوی ایـن سـایت متعلق بـه موسسه پیـشتازان مدارس هوشمند می باشد و هر گونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.