جدید ترین خبر های مدرسه
1397/1/26
اردوی سوار کاری


اردوی سوار کاری
بیشتر بخوانید . . .
1397/1/26
جشن عید مبعث


امروز قلب عالم و آدم حرای توست

فرشتگان آمده اند، جبرئیل لحظه ها را می شمارد. متنش را از بر است: ((اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الّذی خَلَقَ...)), سنگها و صخره ها بی تابند

سکوت ((حرا)) دلتنگ شکستن است .امشب اینجا بزمی برقرار است، به افتخار مردی که سالیان سال همینجا با خدای آسمان و زمین راز می گفت

قرار است روزنه ای از افق قلبش به سوی جهان باز شود تا نور انباشته اش را به سرتاسر تاریخ بپاشد ابرها امشب به فرمان محمد در می آیند تا هر بوستانی را که جهل و خرافات خشکانده اند شکوفا سازد از نو و دانه های انسانیت که خدا در قلوب آدمیان کاشته را سیراب کند تا برویند و ببالند

ندای((اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الّذی خَلَقَ...))

محمد تو رسول خداشده‌ای و من جبرییل‌ام که این بشارت را می‌دهم..

در جشن مبعث دخترانمان با اجرای نمایش مبعث، مولودی خوانی ، شعبده بازی، سرود و غزل روز شادی را برای دوستانشان خاطره سازی کردند.

 

بیشتر بخوانید . . .
1397/1/26
اردوی کارتینگ


آموزش مهارت کارتینگ(ماشین سواری)جهت تقویت اعتماد به نفس دانش آموزان بسیار اثر گذار است و تا حد زیادی هیجانات ناشی از دوران نوجوانی را متعادل می کند.

در این ورزش مهیج مهارت آموزان سرعت و هیجان بدون خطر را به طرز مطلوبی تجربه می کنند.دانش آموزان فعال در این رشته جسارت و ریسک پذیری مناسبی از خود بروز می دهند.مسیرهای کارت سواری،نسبت به بزرگراه های واقعی در ابعادی کوچکتر طراحی می شوند،امروزه برگزاری مسابقات حرفه ای اتومبیل رانی به خصوص فرمول یک،به یک صنعت بزرگ تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید . . .
1397/1/26
روز جهانی بهداشت


شعار سازمان بهداشت جهانی در سال 2018:

" افسردگی بیداد میکند،با هم حرف بزنید"

با هم حرف بزنید

با هم حرف بزنید

با هم حرف بزنیم

با هم حرف ...

یک عمر سلامتی با خود مراقبتی،شعار سلامت و بهداشت امسال است.

به این معنا که آگاهی بخشی به دانش آموزان جهت پیشگیری از بیماری ها تا حد زیادی در تأمین سلامت آن ها مؤثر است و آن ها می آموزند هر فردی اگر بخواهد زندگی مطلوبی داشته باشد،ناگزیر باید سلامت فردی و نتیجتاَسلامت اجتماعی را در نظر داشته باشد.

بیشتر بخوانید . . .
1397/1/18
برگزاری جشن تشدی ( ویژه پایه دوم )


جشن تشدید در پایه دوم با هدف اینکه عدم قرار گرفتن تشدید بر روی کلمه، غلط املایی محسوب نمی شود اما قرار دادن آن در جای نامناسب به منزله ی به حساب آوردن دو حرف بوده و غلط املایی به حساب می آید .

بیشتر بخوانید . . .
1397/1/15
جشن نوروز سال 1397


خوش آمدی بهارم

گلدانم را به پیشوازت می آورم            کمی آب بر پایش نوازشی بر گلبرگ هایش                  چنگی بر خاکش و بوسه ای بر غنچه اش تو می آیی و می دانم میگذری و باز من می مانم و این گلدان پر از ریشه پر از غنچه های امید و امید...  
بیشتر بخوانید . . .
بسن تصویر
ارتباط باما
ميدان هروي - بلوار گلزار - بعد از پل همت -ابتدای خیابان امیر نیا - پلاک 61
منوی سریع
کلیه حقوق مـادی و مـعنوی ایـن سـایت متعلق بـه موسسه پیـشتازان مدارس هوشمند می باشد و هر گونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.