جدید ترین خبر های مدرسه
1396/12/2
اردوی افسانه گل آباد


 ما معتقدیم کودکان همچون آب هستند و اگر بخواهیم زنده باشند و زندگی ببخشند˒باید جریان داشته باشند. 

دانش آموزان یک کشور گنجینه های یک کشورند˒استخراج هر گنجی روشی خاص دارد˒باید بدانیم با این گنجینه ها چگونه رفتار کنیم.

چهارشنبه دوم اسفند ماه عزیزانمان بعد از صرف میان وعده راهی اردو شدند˒تعدادی از دانش آموزان با همراه داشتن خوراکی های متنوع مرتب زمان اعزام به اردو را جویا بودند˒در این گردهمایی ها جمعی از دانش آموزان به تجربه های جدید می رسند و برای اینکه ساعات خوشی را کنارهم داشته باشند سعی بر تعدیل خواسته ها˒مشارکت و انعطاف پذیری دارند.

در فضای فرهنگسرا˒از زمین بازی استفاده کردند و تعدادی با اتراق در آلاچیق ها به خاطره سازی پرداختند.

بعد از حضور دو ساعته در طبیعت˒برای دیدن فیلم افسانه گل آباد به سالن سینما هدایت شدند˒این نمایش موزیکال  با پیام اخلاقی هدفمندی و مسئولیت پذیری ˒عزیزان را به نظم دعوت کرد.

بیشتر بخوانید . . .
1396/8/17
برگزاری مراسم اربعین حسینی


 

 

اَلسَّلامُ عَلى وَلِىِّ اللَّهِ وَحَبیبِهِ اَلسَّلامُ عَلى خَلیلِ اللَّهِ وَنَجیبِهِ اَلسَّلامُ عَلى صَفِىِّ اللَّهِ وَابْنِ صَفِیِّهِ

در فرهنگ اسلامی و در معارف عرفانی، عدد چهل (اربعین) جایگاه خاصی دارد. چله نشینی برای رفع حاجت یا رسیدن به مقامات سلوک و عرفان معروف است. حفظ کردن چهل حدیث، اخلاصِ چهل صباح، کمال عقل در چهل سالگی، دعا برای چهل مؤ من، چهل شب چهارشنبه و. .. بسیاری از این نمونه ها و موارد.

در فرهنگ عاشورا، اربعین به چهلمین روز شهادت حسین بن علی علیهما السلام گفته می شود، برای همین منظور طی مراسم شله پزان همراه دانش آموزان عزیزمان به عزاداری اربعین پرداختیم. در این مراسم در خصوص معنی اربعین و مراسم آن بیاناتی ارائه گردید و سپس زیارت اربعین خوانده شد و در پایان مراسم با شله زرد از دخترانمان پذیرایی گردید.

بیشتر بخوانید . . .
1396/8/11
برگزاری اولین جلسه پایه به پایه سال تحصیلی 97-96


مجتمع آموزشی پیشتازان کامپیوتر ایران با برگزاری جلسات پایه به پایه هر 45 روز یکبار، موجب آشنایی اولیا با معلمین دروس هرپایه و نحوه تدریس آنها می شود. حضور در این جلسات به عنوان مشارکتی ارزشمند محسوب شده و اثر گذاری مسئولین مدرسه را در امر آموزش و رفتاری دانش آموزان چند برابر می کند.

بیشتر بخوانید . . .
1396/8/11
برگزای انتخابات شورای دانش آموزی


آبان ماه هر سال تحصیلی انتخابات شورای دانش آموزی با هدف ايجاد حس مشاركت و همكاري هاي گروهي ميان دانش آموزان و استفاده از پتانسيل تمامي دانش آموزان كلاس، جهت راه اندازي فعاليت هاي كلاسي برگزار می گردد .

امسال نیز دانش آموزان مشتاق و فعال آمادگی خود را جهت کاندید شورا اعلام کردند. پس از تبلیغات و انتخابات اعضای شورا انتخاب  شده به شرح ذیل اعلام گردید.  

ردیف

نام دانش آموز

شمارش آرا

پایه تحصیلی

1

نرگس پیمان

41

هفتم

2

ثنا ترابی

64

ششم

3

نازنین زهرا عارفی راد

57

4

زهرا رحیم مشائی

51

5

مهسا مهدوی

27

پنجم

6

آیناز زند

27

7

ریحانه سادات محسنی

28

8

عقیق عامری

32

چهارم

9

دینا مهرجو

31

10

پروشات فرضی

28

 
بیشتر بخوانید . . .
1396/8/4
برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان سال تحصیلی 97-96


برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان سال تحصیلی 97-96
بیشتر بخوانید . . .
1396/8/3
جشن قرآن و کلاس اولی ها


آن گاه که درون خویش را از خود تهی یافتی و بیرون از خویش را خالی از خدا، قرآن بخوان.

امروز چهارشنبه 96/08/03 جشن قرآن با هدف آشنایی دانش آموزان پایه اول با قرآن و تعالیم قرآنی، تقویت ایمان و اعتقاد بیشتر دانش آموزان به این کتاب آسمانی برگزار گردید.

در این جشن عزیزانمان با نحوه قرائت قرآن آشنا شدند. سپس شعر خدای مهربان و سوره اخلاص را به شیوه ی ترتیل و یک صدا هم خوانی نموده و در انتها پس از اهدای کتابهای قرآن به همراه شاخه های گل،  با شیرین کردن کامشان این جشن معنوی را به پایان رساندند.

بیشتر بخوانید . . .
بسن تصویر
ارتباط باما
ميدان هروي - بلوار گلزار - بعد از پل همت -ابتدای خیابان امیر نیا - پلاک 61
منوی سریع
کلیه حقوق مـادی و مـعنوی ایـن سـایت متعلق بـه موسسه پیـشتازان مدارس هوشمند می باشد و هر گونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.