جدید ترین خبر های مدرسه
1396/7/23
برگزاری جشن انار ( پایه اول دبستان )


انار به خاطر دانه های فراوانی که دارد نماد تولد و زایش است، در زبان فارسی چهره گلگون و برافروخته را به انار تشبیه می کنند.

حتی کسی که از شنیدن خبری ناگهان گریه کند می گویند مثل انار ترکید. انار همچنان نشانه هایی از تبرک و خوش یمن بودن است حتی ایرانیان قدیم هنگام انجام آیین های دینی چوب درخت انار را می سوزاندند. همواره در سفره های هفت سین انار نشانه ی شادابی و سلامت است.

امروز دانش آموزان پایه اول ، جشن انار را در کمال سلیقه برگزار کردند. عزیزان نوآموزمان با عشق سفره ای از ترکیبات انار بپا داشتند و خاطرات خوبی از این روز برایشان به جا ماند.

بیشتر بخوانید . . .
1396/7/23
گرامیداشت روز عصای سفید


گرامیداشت روز عصای سفید
بیشتر بخوانید . . .
1396/7/18
گرامیداشت روز پست


روز 17 مهر مطابق با 9 اکتبر به عنوان روز جهانی پست بر خانواده بزرگ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و کارکنان دقیق پست گرامی باد.

مردمی ترین نهاد ارتباطی کشور که ضمن تقلیل فاصله و کم کردن زمان ارسال و تحویل مرسولات، نقش مهمی در امر خدمات فراهم نموده، صنعت پست است. این صنعت در رشد اقتصادی بسیار مهم و موثر عمل می کند.

در این راستا پاکتهای نامه ای تهیه شده و به کلیه دانش آموزان تحویل گردید و عزیزانمان با نحوه درج آدرس پستی گیرنده و فرستنده آشنا شدند. از آنها خواستیم که نامه ای به محبوبترین فرد در مجتمع آموزشی دخترانه پیشتازان کامپیوتر ایران بنویسند و در صندوق پست مدرسه بیاندازند.

نامه ها پس از جمع آوری تقسیم بندی شد و به شخص مربوطه ( مسئولین مدرسه، معلم و همکلاسی ) تقدیم گردید.

 

 

بیشتر بخوانید . . .
1396/7/16
روز جهانی کودک به روایت تصویر


روز جهانی کودک به روایت تصویر
بیشتر بخوانید . . .
1396/6/30
برگزاری جشن شکوفه ها


عطر گل باران،به مشام آوردم

از باغ پرندگان، پیام آوردم

واکن در خانه را که صبح آمده است

چای و لبخند و سلام آوردم

روز اول مهر، برای همه بزرگترها و کوچکترها یادآور مدرسه است. حتی اواخر شهریور، پدربزرگهامان نیز در پارکها، حال و هوای روز اول مدرسه برایشان تداعی می شود و به نوعی می گویند شهریور تمام شد و مهر در راه است، غافل از آنکه برای ما معلمان، مدتهاست که مهر آغاز شده از همان روزهایی که شوق حضور بچه ها، همچون ماهی های کوچک قرمز در تنگ بلورین دلمان از این سو به آن سو می رود و رایحه عطر بهار نارنجشان در کوچه پس کوچه های وجودمان می پیچد.

بنا به گفته معروف مهر، به ماه نیست مهر، به دل است.

امروز پنجشنبه 30 شهریور، جشن غنچه ها و شکوفه ها با استقبال دل انگیز نو آموزان ، پدران و مادران در فضایی دوستانه برگزار شد. از ابتدای مراسم، سینی گل و اسپند و بادکنکهای رنگی، حال و هوایی خاص می بخشید و نوآموزان هنگام ورود با شوق در کنار طاق بادکنک عکسهای یادبود گرفتند.

جشن با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد. پخش سرود جمهوری اسلامی و تبریک سرکار خانم سلطانی مدیر مجتمع به مناسبت آغاز سال تحصیلی ادامه بخش مراسم گردید. مجری خوش ذوق جشن خانم طباطبایی و عروسک شیرین سخنش ( زیرک) ، نوآموزان را به آداب مدرسه آشنا کردند.

بعد از ثبت خاطرات در عکس های کلاسی، اقلام تحصیلی عزیزان در پایان مراسم تقدیمشان شد.

بیشتر بخوانید . . .
1396/6/12
هفته هفتم ساخت و ساز مدرسه


هفته هفتم ساخت و ساز مدرسه
بیشتر بخوانید . . .
دانش آموزان برتر آبان ماه
نام و نام خانوادگی :سیده شمیم شنائی -
  
سیده شمیم شنائی
سیده شمیم شنائی
سیده شمیم شنائی
بسن تصویر
ارتباط باما
ميدان هروي - بلوار گلزار - بعد از پل همت -ابتدای خیابان امیر نیا - پلاک 61
منوی سریع
کلیه حقوق مـادی و مـعنوی ایـن سـایت متعلق بـه موسسه پیـشتازان مدارس هوشمند می باشد و هر گونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.