جدید ترین خبر های مدرسه
3/9/1399
روز دانش آموز مبارک باد


سیزده آبان روز دانش آموز، روز همبستگی و روز مبارزه با استکبار بر همه دانش آموزان مبارک باد. در سیزده آبان سال نود و نه به دلیل شیوع بیماری کوید 19 و عدم حضور دانش آموزان در مدرسه ، این جشن بزرگ در قالب کلاس های آنلاین آزاد برگزار شد.
بیشتر بخوانید . . .
6/8/1399
برگزاری جشن قرآن ( ویژه پایه اول )


در پایه اول دبستان بعد یادگیری حروف و کلمات، آموزش قرآن با برگزاری جشن قرآن انجام می شود..در این جشن نشانه ای برای روانخوانی قرآن تهیه شده ، کتاب قرآن و نحوه نزول آن بیان می شود.
بیشتر بخوانید . . .
6/8/1399
جشن آب ( ویژه پایه اول )


جشن آب یکی از جشن های ویژه پایه اول ابتدایی می باشد که دانش آموزان بعد از آموختن کلمات آن و نحوه نوشتن کلمه این جشن را برگزار می کنند. برگزاری این چنین جشن ها باعث می شود کلمه درست در ذهن دانش آموزان باقی بماند.

در این جشن کلمات بابا و آب آموزش داده شد و دانش آموزان کنار جشن آب برای پدرانشان کارت پستال هم تهیه کردند.

بیشتر بخوانید . . .
6/8/1399
برگزاری جشن انار( ویژه پایه اول )


با شروع سال تحصیلی سعی بر آن داریم که آموزش به نحوی باشد تا در ذهن دانش آموزان ماندگار شود . بلاخصوص دانش آموزان پایه اول که با حروف و کلمات آشنا می شوند.

به همین منظور در هر فصل کلمات را در قالب میوه های آن فصل جشن می گیریم تا با خواص آن آشنا شده و نوشتاری آن کلیه در ذهن دانش آموز حک شود. جشن انار یکی از این جشنهای خوشمزه پاییزی است، که دانش آموزان با خوردن انار با نوشتاری کلمه آن نیز آشنا می شوند.

بیشتر بخوانید . . .
6/8/1399
روز تربیت بدنی گرامی باد


امام سجاد (ع) در رساله حقوق می فرمایند:

بدن تو بر تو حقی دارد. حق آنست که آنرا سالم نیرومند و مقاوم در برابر شداید و سختیها و در کمال نشاط نگهداری.

برای ادای این حق کلیپ ورزشی برای دانش آموزان ارسال گردید و از آنها خواسته شد که این کلیپ را انجام داده و فیلم اجرا را برای مدرسه ارسال کنند.

بیشتر بخوانید . . .
6/8/1399
روز روشن دلان گرامی باد


نابینایان حق استفاده از کلیه امکانات رفاهی معمول در جامعه را دارند. آنان حق دارند از پیاده روها، خیابان‌ها، بزرگراه‌ها و ... استفاده کنند. اگر در بعضی اوقات، محدودیتی برای استفاده از این تسهیلات و اماکن وجود داشته باشد باید فراگیر همه افراد جامعه باشد ، از این رو به دانش آموزان در قالب مهارت زندگی نحوه برخورد با این عزیزان آموزش داده می شود.  
بیشتر بخوانید . . .
بسن تصویر
ارتباط باما
تهرانپارس ، بزرگراه رسالت ، خیابان عبادی ، خیابان احدزاده ، پلاک 79
منوی سریع
کلیه حقوق مـادی و مـعنوی ایـن سـایت متعلق بـه موسسه پیـشتازان مدارس هوشمند می باشد و هر گونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.