جدید ترین خبر های مدرسه
1396/7/29
اردوی آسمان نما ویژه دانش آموزان چهارم و پنجم


امروزه آسمان نماها جایگاهی خاص و مهم در حوزه ی علم ستاره شناسی دارند و یکی از مکانهای کارآمد و موثر برای آشنایی عموم با این علم کهن محسوب می شوند. همانگونه که سینما عرضه کننده ی هنرهای نمایشی برای عموم است آسمان نما نیز خلاقیت انسان را در  شبیه سازی آسمان و پدیده های کیهانی به نمایش می گذارد. پرده ی نمایش آسمان نما  ویژگی خاصی دارد، گنبدی است که تماشاگران با قرار گرفتن در زیر آن احساس ناظری را پیدا می کنند که در شبی صاف نظاره گر گنبد آسمان لایتناهی هستند. احساسی که با وجود لذّت بخش بودن ، هیجان آور و البته کمی غریب و وهم انگیز است. این احساس برای نسل نوپا و جوان بسیار جذّاب و بیاد ماندنی است و می تواند زمینه ی شکوفایی استعداد آنان را در حوزه ی علم نجوم و شناخت پدیده های فرازمینی و علوم مرتبط با آن فراهم کند.

امروز دانش آموزان پایه چهارم و پنجم به آسمان نما رفتند و درباره این علم اطلاعاتی به دست آوردند ، آن ها بعد از دیدن فیلم سه بعدی دوره های زمین شناسی و فسیل ها به بخش گنبدی آسمان نما رفتند و به تماشای ستاره ها و سیارات و صور فلکی نشستند .

بیشتر بخوانید . . .
1396/7/26
مسابقه ماکت محله پایه چهارم


در این مسابقه  دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی پس از آشنایی با مفهوم محله و بخش های آن به ساخت    مکان های مختلف از جمله  مرکز خرید, مسجد,  خیابان و .. پرداختند.اهمیت ساخت و اجرای چنین مسابقه ای  در فعالیت دانش آموزان در زمینه ی  ایده پردازی , استفاده از وسایل بازیافتی , به کار بردن خلاقیت, انجام کار گروهی و ...مد نظر قرار گرفت.که عزیزان همیشه کوشا در این مشابقه شرکت نمودند.

اسامی برگزیدگان این مسابقه

نفر اول : آقای رادین نقی زاده

نفرات دوم : آقایان کوتیرون

نفرات سوم : آقای سهیل حق گو

بیشتر بخوانید . . .
1396/7/26
اردوی موزه دارآباد پایه پیش تا دوم


موزه آثار طبیعی و حیات وحش ایران یکی از موزه‌های استان تهران است و در ابتدای محدوده دارآباد و خیابان آجودانیه در خیابان موزه واقع شده‌است.

 محل آن یکی از کاخ‌های شمس پهلوی بوده که برای میهمانان ساخته شده ولی هیچگاه مورد استفاده قرار نگرفته بوده‌است و پس از انقلاب، با تغییراتی برای استفاده عموم به موزه‌ای با محوریت طبیعت ایران تبدیل شد. این موزه در سال ۱۳۷۲، توسط شهرداری تهران و به منظور آشنایی شهروندان با میراث فرهنگی و طبیعی و شناخت اهمیت حفاظت از محیط زیست و حیات وحش، افتتاح گردید.

در سال ۱۳۸۰ مجسمه دایناسور گیاهخوار «کامپتوزوروس» که در دوران ژوراسیک در ایران می‌زیسته‌است و آثار آن در سنگواره‌های تشکیلات شمشک کرمان یافت شده بوده، توسط هنرمندان ایرانی و افغانی در یزد ساخته، و بعنوان نماد در محل ورودی موزه نصب گردیده‌است.

این موزه دارای بخش های متفاوتی است که امروز دانش آموزان خوب پیشتازانی در پایه های پیش ، اول و دوم از این موزه ی زیبا و بخش های مختلف آن بازدید کردند و درباره ی حیوانات ، ماهی ها و پرنده ها و ... اطلاعات خوبی کسب نمودند .

در انتها با کوله باری از خاطره های خوب راهی مدرسه شدند تا آخر هفته زیبایی را داشته باشند .

بیشتر بخوانید . . .
1396/7/25
جشن قرآن پایه اول


خدا که مهربانه
خدا که مهربانه به فکر بندگانه
برای خوشبختی مون گفته که قرآن بخون

امروز در دبستان پیشتازان کامپیوتر ایران (همت شرق) در کنار معلمین پر تلاش قرآن و با حضور معاون پرورشی جشن قرآن دانش آموزان کلاس اول برگزار شد .

بعد از خواندن آیاتی از کلام الله مجید و صحبت های معلمین درباره ی قرآن کتاب های قرآن دانش آموزان به دانش آموزان یک گردنبندی که سوره قرآن بر روی آن ها نوشته شده و یک آبنبات چوبی میوه ای داده شد و در انتها عزیزان با کیک پذیرایی شدند . 

بیشتر بخوانید . . .
1396/7/25
برگزاری اولین جلسه ی انجمن اولیا و مربیان


روز دوشنبه مورخ 24 مهرماه، دبستان شاهد حضور اعضای انجمن سابق و اعضای منتخب جدید به همراه مسئولین محترم دبستان بود.

در این جلسه به صورت آن لاین جناب آقای مهندس سلطانی موسس محترم دبستان از استرالیا درخصوص اهمیت فرآیندهای آموزشی نظام جدید سخن گفتند و به کلیه ی اعضای انجمن خوشامدگوئی  نمودند و رسالت مهم این اعضا را یادآوری نمودند. ضمنا ایشان از اعضای انجمن خواستند هرگونه پیشنهاد و انتقاد سازنده ای هست را با ایشان مطرح نمایند.

در ادامه مدیر محترم دبستان جناب آقای مهندس شریف زاده سخنرانی کردند و درخصوص نحوه ی تقدیر و تشکر از رانندگان نمونه دبستان طرح موضوع نمودند.  و در ادامه از اعضای انجمن سال گذشته تقدیر به عمل آمد.

در این راستا جلسه با هدف انتخاب رئیس انجمن، منشی جلسه و نایب رئیس صورت پذیرفت.

طبق رای گیری انجام شده هیات رئیسه انجمن به شرح ذیل انتخاب شدند:

جناب آقای نصیری به عنوان رئیس انجمن

جناب آقای شهباززاده به عنوان نایب رئیس

جناب آقای پولادزاده به عنوان منشی جلسه و پس از آن هریک از اعضای انجمن مسئولیت هر پایه تحصیلی را به عهده گرفتنذد. ضمن تبریک مجدد به اعضای جدید انجمن، برای تک تک این عزیزان آرزوی موفقیت روزافزون داریم.

بیشتر بخوانید . . .
1396/7/23
مراسم گرامیداشت روز جهانی عصای سفید


روز عصای سفید ، یک روز مهم در تقویم دنیاست است؛ که هر ساله در ۱۵ اکتبر مصادف با اغلب (23) مهر و در برخی سال ها (۲۴ مهر) از سال ۱۹۶۴ میلادی جشن گرفته می‌شود . این روز برای پاسداشت و گرامیداشت دستاوردهای کسان نابینا که چه به گونه مادرزادی نابینا زاده شده‌اند و چه با بروز رخدادهای ناگوار و بر سر حوادث نابینا شده‌اند جشن گرفته می‌شود. در ایران روز بیست و سوم مهر را روز عصای سفید نامیده‌اند . به همین مناسبت امروز در خدمت خانم کباری از روشندلان عزیز بودیم ، ایشان برای پسران خوب پیشتازانی صحبت نمودند .

خانم کباری از خبرنگاران عزیز روزنامه نابینایان هستند .

بیشتر بخوانید . . .
پرسنل ما
نام و نام خانوادگی :ناصر شریف زاده-مدیر دبستان
خلاصه سوابق کاری:    
از سال 1360 - 1357 هنرآموز هنرستانهای تهران
ازسال 1362- 1360 معاون آموزشی و فنی هنرستان شماره یک تهران   
از سال 1367- 1362رئیس هنرستان مدرس اصفهان    
از سال 1378- 1367 مسوول آموزشهای فنی و حرفه ای وکاردانش استان های تهران و اصفهان 
از سال 1386- 1378 مدیر عامل شرکت اعتباری سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش
از سال 1386 تا پایان سال 1390 مدیر کل آموزش مجتمع فنی تهران   
از فروردین 1391تا پایان سال1392مدیرعامل موسسه پیشتازان مدارس هوشمند ومدیر دبستان پسرانه (شعبه همت شرق)
از فروردین 1393مدیرعامل موسسه پیشتازان هوشمند رایانه ومدیر دبستان پسرانه (شعبه همت شرق)


قرن 21به سمتی می‌رود که اکثر مشاغل به دانش و مهارت های کامپیوتری نیاز خواهند داشت. ورود به این عرصه به نوع جدیدی از آموزش نیاز دارد که با آموزش سنتی کنونی همخوانی ندارد.
مدتی است برخی کشورهای جهان به تأسیس مدارس الکترونیکی یا مدارس هوشمند دست زده اند. در مدارس هوشمند کامپیوتر در نحوه‌ی تدریس و ارزشیابی تأثیر می‌گذارد و برنامه های درسی را تا حدودی تغییر می‌دهد.مدرسه‌ی هوشمند مدرسه ای است که جهت ایجاد محیط یاددهی- یادگیری و بهبود نظام مدیریتی مدرسه و تربیت دانش‌آموزان پژوهنده طراحی شده است. فرآیند یادگیری در این مدرسه و بهبود مدیریت به صورت سیستمی نظام یافته بازسازی شده تا کودکان را برای عصر اطلاعات آماده سازد. 
فناوری اطلاعات و ارتباطات ، تحولات گسترده ای را در تمامی عرصه های اجتماعی بشریت به دنبال داشته و تأثیر آن بر جوامع بشری به گونه ای است که جهان امروز به سرعت در حال تبدیل به یک جامعه اطلاعاتی است. جامعه ای که در آن دانایی و میزان دسترسی و استفاده مفید از دانش، دارای نقش محوری تعیین کننده است.
فناوری اطلاعات به عنوان عمده ترین محور تحول و توسعه در جهان منظور شده است.آموزش رکن اصلی درتوسعه پایدار هر کشور است و آموزش الکترونیکی، امروزه از جدیدترین، مؤثرترین و مطمئن‌ترین روش ها در توسعه آموزش‌های فردی و سازمانی است. در مدارس فعلی، دانش آموزان به کلاس درس می‌روند بدون اینکه از توانایی‌ها و استعدادهای فردی آنها درک درستی داشته باشیم. اگر ارزشیابی تشخیصی نیز انجام شود برای آن است که دانش‌آموزان را در کلاس های مختلف بر حسب استعداد گروه‌بندی کنند تا درصد قبولی بیشتری داشته باشند. نقاط قوت و ضعف دانش‌آموزان بطور کلی نادیده گرفته می‌شود و سبک های مختلف آموزشی متناسب با نیاز آنها فراهم نمی‌شود. اغلب معلمان آموزش را برای حد متوسط کلاس فراهم می‌نمایند..

هفت اصل کلیدی در مدارس هوشمند عبارتند از : 
1- دانش خلاق
2- استعداد یادگیری
3- توجه به فهم مطالب
4- آموختن با هدف تسلط و انتقال آن 
5- ارزیابی آموخته ها به شکل متمرکز
6- غلبه بر مشکلات
7- مدرسه به عنوان یک سازمان آموزشی

 
ناصر شریف زاده
مدیر دبستان
نام و نام خانوادگی :صديقه بقايي-معاون اجرائی
سوابق خدمت آموزشی :
1- معاون دبیرستان فاطمیه منطقه 8 به مدت 4 سال
2-کاردرتربیت معلم اصفهان به مدت 3 سال
3- معاون آموزش کاو ناحیه دو اصفهان به مدت 4 سال
4-کار در آموزش و پرورش منطقه 8 تهران و معاون دبیرستان مهرنامی به مدت 9 سال
5-مربی هنرستان کاردانش ساعی به مدت 8 سال
6-کار در مدرسه راهنمایی کوثر به مدت 1 سال


روح پدرم شاد که می گفت به استاد، فرزند مرا هیچ میاموز به جز عشق
 
رویایی در سر داریم ...................
رویای مدرسه هایی که در آن کودکان هم احترام دارند و هم فرصت یادگیری مهارتهایی که برای یک زندگی موفقیت آمیز به آن نیازمندند. رویای مدارسی که نه تنها کودکان در آن هرگز احساس حقارت نمی کنند.بلکه پروبال پیدا می کنند تا در یک محیط امن ، از اشتباه های خود درس بگیرند. رویای مدارسی که در آن دانش آموزان به جای رقابت همکاری می آموزند، جایی که معلم و دانش آموز با کمک هم راه حل مشکلات را پیدا می کنند.رویای معلمین و شاگردانی که برای ساختن یک محیط سرشار از نشاط برای زندگی و آموزش همیاری می کنند. زیرا که احساس ترس و بی کفایتی دیگر در محیط آموزشی جایی ندارد. هدف نهایی در مدرسه پیشتازان کامپیوتر آن است که کودکانمان را چنان پرورش دهیم و چنان مهارتها و رفتارهایی به آنها بیاموزیم که رویاهایمان به واقعیت تبدیل گردد.
انشاءا... 
صديقه بقايي
معاون اجرائی
نام و نام خانوادگی :طرلان رزاقی-معاون آموزش
مدرک تحصیلی: فوق لیسانس علم اطلاعات و دانش شناسی
                دانشجوی MBA دانشگاه شهید بهشتی
متولد: 1364
 
پیشینه تحصیلی:
ليسانس: علوم كتابداري و اطلاع رساني پزشکی(دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی٬ دانشکده پیراپزشکی٬ 1382- 1386)٬ معدل كل 19.06.
كارشناس ارشد: علم اطلاعات و دانش شناسی(دانشگاه آزاد اسلامى واحد علوم و تحقيقات، دانشكده علوم انسانى و اجتماعى، 1388-1390، معدل كل 19.60.
پذیرفته شده در مرحله اول المپیاد زیست کشوری٬ 1380-1381.
 
تقدیر نامه:
حائز رتبه اول کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی٬ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی٬دانشکده پیراپزشکی٬(1382-1386).
حائز رتبه اول علم اطلاعات و دانش شناسی آزاد اسلامى واحد علوم و تحقيقات، دانشكده علوم انسانى و اجتماعى، 1388-1390.
 
پیشینه شغلی:
همکاری در پروژه اجرای تولید و نصب بارکد منابع کتابخانه و مرکز اسناد و اطلاع رسانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش(1386).
فعاليت در زمينه " نمايه سازى گزارش طرح هاى تحقيقاتى و فهرست نويسى اسناد و منابع كتابخانه مركزى"، تهران: مركز اطلاعات و مدارك علمى كشاورزى، 1386.
همكارى در زمينه فهرست نويسى و آماده سازى دبستان دخترانه فرهنگ، 1390.
همكارى كوتاه مدت در بخش فهرست نويسى كتابخانه حسينيه ارشاد، 1390.
همكارى در بخش اسكن اسناد و مدارك وزارت نيرو، 1390-1391.
مسئول بخش مخزن در كتابخانه كانون اسلامى انصار، 1390-1391.
ویراستار اجرایی در دفتر مجله اورولوژى، مركز تحقيقات اورولوژى و نفرولوژى، دانشگاه علوم ﭘزشكى شهيد بهشتى،1391.
همکاری در بخش فهرست نویسی كتابخانه تخصصى وزارت امور خارجه.
همکاری در بخش مقالات پژوهشی دانشگاه علوم ﭘزشكى شهيد بهشتى، مركز تحقيقات غدد درون ريز و متابوليسم.
همکاری در بخش اطلاعات بانك مركزى جمهورى اسلامى ايران، كتابخانه مركزى.
مدرس ارتباط شناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی، 90-91.
مدرس آشنایی با نرم افزارهای کتابخانه ای، دانشگاه جامع علمی کاربردی، 90-91.
مدرس مدیریت اسناد، دانشگاه جامع علمی کاربردی، 90-91.
مدرس آیین نامه های اداری دیوانی معاصر، دانشگاه جامع علمی کاربردی، 90-91.
 
سمینارهای ارائه شده:
ارائه سمینار "معرفی منابع مرجع در زمینه مهندسی صنایع"٬ تهران:دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ٬دانشکده پیراپزشکی شهید بهشتی٬ 1384-85. 
ارائه سمینار "معرفی منابع مرجع در زمینه دیابت" ٬تهران: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ٬دانشکده پیراپزشکی شهید بهشتی٬ 1385-86.   
ارائه "معرفی بخش جستجو نشریات Blackwell publishing" ٬ تهران: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ٬دانشکده پیراپزشکی شهید بهشتی٬ 1386.     
ارائه " کاربرد عملگرهای جستجو در نرم افزارهای کتابخانه ای"٬ تهران: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی٬ دانشکده پیراپزشکی شهید بهشتی٬ 1386. 
ارائه " معرفى ﭘايگاه اطلاعاتى Biomedcentral"، تهران، دانشگاه آزاد اسلامى واحد علوم و تحقيقات، دانشكده علوم انسانى و اجتماعى، 1388-1389.
ارائه " معرفى جامع مركز اطلاعات و مدارك علمى كشاورزى"، تهران، دانشگاه آزاد اسلامى واحد علوم و تحقيقات، دانشكده علوم انسانى و اجتماعى، 1388-1389.
ارائه"Pathfinder جامع ديابت" تهران، دانشگاه آزاد اسلامى واحد علوم و تحقيقات، دانشكده علوم انسانى و اجتماعى، 1388-1389.
 
مقالات پژوهشی:
1.رزاقی٬طرلان.((مدیریت منابع انسانی)).1385-86.
2.رزاقی ٬طرلان.((کتابدار مرجع)).1384-85.
3. رزاقی٬طرلان. (( معرفى و بررسى استاندارد Z39.50)). 1388-1389.
4. رزاقی٬طرلان.(( نقش كتابخانه هاى تخصصى در مديريت دانش سازمانها)). 1388-1389.
5. رزاقی٬طرلان.(( مقايسه كارايي طرح فراداده اى مارك 21 و GILS در مديريت منابع اطلاعاتى شبكه جهانى وب))، 1390.
6. حريرى، نجلا: رزاقی٬طرلان.(( سنجش رابطه يادگيرى سازمانى با فرصت نشاسى در كتابداران مطالعه موردى: كتابخانه هاى سازمان تحقيقات و آموزش و ترويج كشاورزى))، 1391.
 
داوري مقالات براي همایش:
داوری مقالات اولین همایش سراسری دانشجویی کتابداری و اطلاع رسانی با عنوان ((مبانی حرفه کتابداری و اطلاع رسانی در ایران)). تهران: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده پیراپزشکی، 22-23 آذرماه 1385.
 
شركت در کارگاههای آموزشي:
شرکت در کارگاه آموزشي((وبلاگ نویسی) )مدرس امیر رضا اصنافی؛تهران:بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران٬ برگزارکننده: انجمن کتابداري و اطلاع رساني ايران٬ موسسه خانه کتاب ایران٬ 1386.
شرکت در کارگاه آموزشي(" مدل مفهومى ملزومات كاركردى ﭘيشينه هاى كتابشناختىFRBR و خانواده آن")، مدرس دكتر محسن حاجى زين العابدينى، تهران، انجمن اطلاع رسانى، 1389. 
طرلان رزاقی
معاون آموزش
نام و نام خانوادگی :معصومه سادات بهشتی-معاون پرورشی
میزان تحصیلات : کارشناس علوم تربیتی (مدیریت و برنامه ریزی آموزشی )
مسولیت : معاون پرورشی
دوره های گذرانده شده : گویندگی و دوبلاژ
سابقه شغلی :
            -  همکاری با گروه هنری حنانه همخوانی سرود و بازیگری تئاتربه مدت 9 سال
            -  مربی فنی سرود و کارگردانی تئاتر دو سال در مدارس مناطق مختلف
            -  تدریس دروس ریاضی و پایه دوره راهنمایی و دبیرستان به صورت نیمه خصوصی در خانه فرهنگ محله افسریه 2 سال (آموزش و پرورش منطقه 15)
            -  پیش دبستانی خانه فرهنگ محله افسریه 2 سال (آموزش و پرورش منطقه 15)
            -  تدریس پایه سوم دبستان دبستان انقلاب اسلامی پسرانه (منطقه 13 )
            -  از سال 1390 تا کنون فعالیت در دبستان پیشتازان شعبات دخترانه هروی و پسرانه همت شرق
  
معصومه سادات بهشتی
معاون پرورشی
نام و نام خانوادگی :حامد معظمي گودرزي-معاون انضباطی
مدرک تحصیلی: مهندس صنایع و دارای مدرک بین المللی تربیت بدنی
متولد: 1366
 
سابقه کار:
85-86 خبرنگار ،خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)
86-87 تدریس خصوصی درس ریاضی
87-89 تدریس هنرهای نمایش و سینما
89-92 خبرنگار-گزارشگر و سردبیر ورزشی شبکه فیزیک تی وی
92-93 تدریس ادبیات و تاریخ و ریاضی موسسه راویژ
آموزش پایه به پایه ، مقدماتی و تخصصی ادبیات فارسی ،هنرهای رزمی،تاریخ ،سینما، اجتماعی بر پایه آموزش زبان انگلیسی 
حامد معظمي گودرزي
معاون انضباطی
نام و نام خانوادگی :شهریار شیرافکن-معاون فناوری
مدرک تحصیلی: فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر و مهندسی شبکه های مایکروسافت ( MCSE 2008 & MCSE2003)
متولد: 1364
 
سابقه کار:
80-82 کارمند واحد سخت افزار موسسه هوش مصنوعی تهران
84-86 فعالیت در واحدفروش دیباگران تهران و مجتمع فنی تهران نمایندگی شرق تهران
86-90 مسوول واحد سخت افزارو کنترل شبکه پیشتازان کامپیوتر ایران (واحدمرکز)
از سال 90 تا کنون مسوول واحد سخت افزار و کنترل شبکه وسایت پیشتازان کامپیوتر ایران (همت شرق) 
شهریار شیرافکن
معاون فناوری
نام و نام خانوادگی :مونا قاسمی-مدیر دپارتمان زبان
میزان تحصیلات:
فوق لیسانس روابط بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی
لیسانس علوم سیاسی از دانشگاه علامه طباطبایی

دوره های آموزشی:
گذراندن دوره TKT و اخذ مدرک
گذراندن دوره آیلتس و اخذ مدرک 
گذراندن دوره زبان عمومی زبان انگلیسی از دانشگاه Symbiosis هند و اخذ مدرک 
کذراندن دوره ICDL و اخذ مدرک
سوابق کاری:
مدرس زبان انگلیسی در موسسه نور دانش
مدرس زبان انگلیسی در دبستان سماء
مدرس زبان انگلیسی در دبستان پیشتازان کامپیوتر ایران
پژوهشگر غیر دائم دانشکده روابط بین الملل وزارت امورخارجه
 
مونا قاسمی
مدیر دپارتمان زبان
نام و نام خانوادگی :ليلا سليم-مدیر دپارتمان کامپیوتر
مدرک تحصیلی: لیسانس مدیریت
متولد: 1367
 
سابقه کار:
سال 91 مدرس مجتمع فنی تهرانپارس
از سال 91 تا کنون فعالیت در دپارتمان ICT دبستان پیشتازان کامپیوتر ایران 
ليلا سليم
مدیر دپارتمان کامپیوتر
نام و نام خانوادگی :نگار حسینی-مسئول روابط عمومی و پشتیبان آموزش
مدرک تحصیلی: لیسانس صنایع
متولد: 1364
 
سابقه کار:
87-88 بیمه کار آفرین
88-93 مجتمع فنی تهران 
نگار حسینی
مسئول روابط عمومی و پشتیبان آموزش
نام و نام خانوادگی :سميه قاسمي-آموزگار پایه دوم
مدرک تحصیلی: فوق لیسانس زبان و ادبیات فارسی
متولد: 1362
 
سابقه کار:
سال 1384  تدریس خصوصی ادبیات فارسی و عربی
سال 1385 مدرس دانشکده سما واحد پاکدشت
سال 1387 مدرس مرکز پیش دانشگاهی و دبیرستان مکتب الزهرا 
سميه قاسمي
آموزگار پایه دوم
نام و نام خانوادگی :مهديه پیرهادی-پشتیبان آموزش
مدرک تحصیلی: لیسانس زبان و ادبیات فارسی
متولد: 1364
 
سابقه کار:
88-90 تدریس ادبیات فارسی
89-90 ویراستار
90-91 آموزگار بخوانیم و بنویسیم پایه چهارم و تعلیمات اجتماعی پایه پنجم
91-93پشتیبان واحد آموزش
92-93 آموزگار تعلیمات اجتماعی پایه چهارم 
مهديه پیرهادی
پشتیبان آموزش
نام و نام خانوادگی :میلاد خاکسار-مربی تربیت بدنی
مدرک تحصیلی: لیسانس تربیت بدنی و علوم ورزشی
متولد: 1365
 
سابقه کار:
85-86 دبستان هجرت منطقه 8 دبیر ورزش
86-88 مدرسه راهنمایی نیکان منطقه 1
89-90 دبستان قدس منطقه 8
89-91 دانشگاه رجایی (دانشکده ی شنا)
مدیریت باشگاه ملی پوشان دررشته فوتبال و والیبال و شنا 
میلاد خاکسار
مربی تربیت بدنی
نام و نام خانوادگی :نیلوفر خاکسار-کارمند روابط عمومی
مدرک تحصیلی: لیسانس مدیریت بانکداری
متولد: 1370
 
سابقه کار:
         1390 مسئول امور مالی و اداری مجتمع درب سنگسر
         1391کمک مربی مهد کودک آفرینش
         1391 - 1394 کارشناس فروش و امور مالی در شرکت سرزمین سبز پایا )نمایندگی (HP
     
دوره های گذرانده:
                  اخذ مدرک کسب و کار و کارآفرینی از سازمان تامین اجتماعی در سال1390
                  اخذ مدرک TOEFL زبان انگلیسی در سال 2009 
نیلوفر خاکسار
کارمند روابط عمومی
نام و نام خانوادگی :فتانه قاسمي-آموزگار بخوانیم و خوشنویسی
مدرک تحصیلی: لیسانس زبان و ادبیات فارسی
متولد: 1360
 
سابقه کار:
مدرس خط تحریری (سنوات مختلف)
87-89 مدرس انجمن خوشنویسان
89 مدرس زبان انگلیسی
90-93 آموزگار ادبیات پایه های سوم تا ششم
90-93 مدرس خوشنویسی پایه های سون تا ششم 
فتانه قاسمي
آموزگار بخوانیم و خوشنویسی
نام و نام خانوادگی :سحر علي اكبري-آموزگار پیش دبستانی
مدرک تحصیلی: لیسانس مهندسی شیمی (صنایع معدنی)
متولد: 1365
 
سابقه کار:
88 - گروه صنعتی مرشدی-سفال سازان مارلیک -کارمند فروش
89- نفت و گاز پروم پارس-کارمند
90-92 مجتمع فنی تهران ساختمان مرکز(کارشناس آموزش دپارتمان ICT - کارشناس آموزش دپارتمان بین الملل) 
سحر علي اكبري
آموزگار پیش دبستانی
نام و نام خانوادگی :سمانه طاهرزاده-آموزگار ریاضی پایه سوم و چهارم
تحصیلات : کارشناسی علوم تجربی (آموزش معلمان),دانشجوی کارشناسی ارشد زیست شناسی
متولد:1365
سابقه کار : گذراندن دوره تمرین معلمی در مدرسه راهنمایی زینبیه (دوره ی راهنمایی)
        آموزشگاه نکویی معلم درس ریاضی و علوم دبستان و راهنمایی
        مدرسه ی شهدای آزادی معلم ریاضی تقویتی سال سوم راهنمایی
        قلم چی به عنوان مشاور و برنامه ریز درسی دوره های راهنمایی و ابتدایی
       آموزشگاه استادآموزگار ریاضی سوم ,چهارم وپنجم دبستان
       همکاری با مدرسه پیشتازان کامپیوتر ایران از سال 91 
سمانه طاهرزاده
آموزگار ریاضی پایه سوم و چهارم
نام و نام خانوادگی :مینا الهیاری-آموزگار پایه اول
مدرک تحصیلی: لیسانس زبان و ادبیات فارسی

متولد : 1365

فعالیت در پیشتازان کامپیوتر ایران از سال 1390 تا کنون

آموزگار پایه اول 
مینا الهیاری
آموزگار پایه اول
نام و نام خانوادگی :عطيه فتحي-مربی بهداشت
مدرک تحصیلی: فوق دیپلم مامایی
متولد: 1350
 
سابقه کار:
76-79 مراکز بهداشت و اورژانس بیمارستان امام خمینی استان کرمانشاه
84-87 مسئول آموزش کمکهای اولیه شهرداری منطقه 7
88-90 مرکز بهداشت شمال (دیابت و واکسیناسیون) 
عطيه فتحي
مربی بهداشت
نام و نام خانوادگی :نفیسه علوی دهکردی-آموزگار پایه اول
مدرک تحصیلی: لیسانس هنرهای تجسمی
متولد: 1360

 سابقه کار:
82-84 مهد بهاران
85-89 مهد کیمیا کوچولو
88-89 مدرسه صالحین و صالحه
90-93 پیشتازان کامپیوتر ایران 
نفیسه علوی دهکردی
آموزگار پایه اول
نام و نام خانوادگی :صدیقه غفوری نیا-آموزگار مهارتهای زندگی
 
صدیقه غفوری نیا
آموزگار مهارتهای زندگی
نام و نام خانوادگی :معصومه غیبی-آموزگار ادبیات پایه سوم و چهارم
 
معصومه غیبی
آموزگار ادبیات پایه سوم و چهارم
نام و نام خانوادگی :بهروز طاعتی-آموزگار ریاضی پایه پنجم و ششم
 
بهروز طاعتی
آموزگار ریاضی پایه پنجم و ششم
نام و نام خانوادگی :محمد صالح عباسی-مربی کامپیوتر
سوابق تحصيلي:
ديپلم فني حرفه ای رشته برق
کارداني رشته ی برق گرايش صنعتي 
کارداني رشته الکترونیک گرايش کاربردی 
کارشناسي مهندسي برق گرايش ICT فناوری اطلاعات و ارتباطات


سوابق تدریس:
- تدريس رايانه کار درجه 8 و 2 در آموزشگاه - طلوع شمس 
- تدريس واحددرسي حرفه وفن درمقطع راهنمايي مدرسه شهید رجايي 
- تدريس وآموزش کاربادوربین های مداربسته درمجتمع فني تهران
- تدريس وآموزش مباني الکترونیک دررابطه بادوربین های مداربسته درآموزشگاه صنعت برق
- تدريس درس رباتیک و رايانه مقطع ابتدايي در ) مدرسه انديشه 
- تدريس درس رباتیک در موسسه نخبگان شرق در مقطع دانشگاهي به دانشجويان دانشگاه های آزاد وپیام نور
- تدريس درس رباتیک در دانشگاه پیام نور واحد گرمسار
- تدريس درس رباتیک در دانشگاه آزاد واحد رودهن
- تدريس سال اول دبیرستان در مجتمع آموزشي فرهنگي واله واحد تهران پونک
- تدريس سال اول هنرستان رشته رايانه هنرستان آيین زندگي واحد تهران پونک 
 - تدريس سال دوم هنرستان رشته رايانه هنرستان فن آفرين واحد تهران سعادت آباد 
- تدريس سال دوم هنرستان رشته رباتیک هنرستان صدا و سیما واحد تهران سعادت آباد
- تدريس سال دوم و سوم هنرستان رشته رايانه مدرسه هوشمند هدف واحد تهران ملارد
- تدريس سال دوم و سوم هنرستان رشته رايانه مدرسه هوشمند کارآفرينان واحد تهران ملارد 
محمد صالح عباسی
مربی کامپیوتر
نام و نام خانوادگی :افسانه نعمتی -آموزگار علوم پایه های سوم تا ششم
کارشناسی ارشد رشته مدیریت آموزشی


سوابق کاری :
5سال سابقه تدریس دروس علوم تجربی ابتدایی 
 3سال معاونت تربیتی پایه ابتدایی و متوسطه دوره اول
 تدریس دروس انگلیسی elementary

مدارک کسب شده مکمل فرآیند تدریس : 
مدرک مقدماتی و پیشرفته ICDL  
مدرکUPPER INTERMEDIATEازموسسه زبان انگلیسی سفیر و کانون زبان ایران

 
افسانه نعمتی
آموزگار علوم پایه های سوم تا ششم
نام و نام خانوادگی :سحر بغدادی-مربی موسیقی
 
سحر بغدادی
مربی موسیقی
نام و نام خانوادگی :ليلا حبيبي-آموزگار زبان
مدرک تحصیلی: کاردانی ریاضی محض و کارشناسی گرافیک
               مدرک Celta و TTC
متولد: 1362
 
سابقه کار:
 
         5سال همکاری با شرکت طرح نقره ایی به عنوان طراح
         2 سال طراح انستیتو پاستور ایران
         2سال سابقه ی همکاری با دبیرستان فدک
        3ماه TRAINNER مدرسین در سطح PHONICS برای معلمین
        2 سال تحت نظر دپارتمان زبان آموزش تخصصی تدریس زبان انگلیسی به عنوان CO – TEACHER
        5سال سابقه ی همکاری با دبستان پیشتازان 
ليلا حبيبي
آموزگار زبان
نام و نام خانوادگی :شیما میری-آموزگار زبان
مدرک تحصیلی: کارشناسی مهندسی برق مخابرات و مدرک TOEFL
متولد: 1370 
 
سابقه کار:
 
        4 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان کوثر
       1 سال سابقه ی تدریس در مجتمع فرهنگی و آموزشی زین الدین
       2سال سابقه ی تدریس ریاضی پایه ی هفتم در مدرسه ی فروغ دین
       1 سال تدریس ریاضی پایه ی اول و دوم
       1 سال سابقه ی تدریس زبان انگلیسی به عنوان CO –TEACHER
 
شیما میری
آموزگار زبان
ناصر شریف زاده
صديقه بقايي
طرلان رزاقی
معصومه سادات بهشتی
حامد معظمي گودرزي
شهریار شیرافکن
مونا قاسمی
ليلا سليم
نگار حسینی
سميه قاسمي
مهديه پیرهادی
میلاد خاکسار
نیلوفر خاکسار
فتانه قاسمي
سحر علي اكبري
سمانه طاهرزاده
مینا الهیاری
عطيه فتحي
نفیسه علوی دهکردی
صدیقه غفوری نیا
معصومه غیبی
بهروز طاعتی
محمد صالح عباسی
افسانه نعمتی
سحر بغدادی
ليلا حبيبي
شیما میری
ناصر شریف زاده
صديقه بقايي
طرلان رزاقی
معصومه سادات بهشتی
حامد معظمي گودرزي
شهریار شیرافکن
مونا قاسمی
ليلا سليم
نگار حسینی
سميه قاسمي
مهديه پیرهادی
میلاد خاکسار
نیلوفر خاکسار
فتانه قاسمي
سحر علي اكبري
سمانه طاهرزاده
مینا الهیاری
عطيه فتحي
نفیسه علوی دهکردی
صدیقه غفوری نیا
معصومه غیبی
بهروز طاعتی
محمد صالح عباسی
افسانه نعمتی
سحر بغدادی
ليلا حبيبي
شیما میری
بسن تصویر
ارتباط باما
اتوبان همت ،خیابان امیرنیا،کوچه مرتضاییان ،کوچه قادری ،کوی نوبهار،پ36
منوی سریع
کلیه حقوق مـادی و مـعنوی ایـن سـایت متعلق بـه موسسه پیـشتازان مدارس هوشمند می باشد و هر گونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.